Kalite Politikamız

Esis Enerji, müşterilerine güvenilir ve ileri teknoloji ile çalışan güç elektroniği ürünlerini rekabetçi fiyatlarla sunmayı, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemeyi Kalite Politikası olarak kabul etmiştir.
Bu amaca ulaşmak için:
 

  • - Müşterilerimizin, hissedarlarımızın ve tüm çalışanlarımızın mutluluğunu, ihtiyaç ve beklentilerini sağlamak, amaçlarımıza ulaşmak için öncelikli gerekliliktir. Kararlarımız özgüveni yüksek, toplam kalite anlayışını benimsemiş ve işine adanmış olan personelimizle dayanışma içinde ve yasal gerekliliklere uygun olarak alınır.
  • Kuruluşumuz, tüm çalışanların ve üst yönetimin katılımı ile her kademe iyileştirici çalışmalar yaparak sürekli iyileştirmeyi etkin kılar.
  • Firmamıza mal ve hizmet üreten tedarikçilerimiz, ürünlerimizin kalitesine etki eden en önemli unsurlardan birisidir. Kalite sistemimizin birer parçası olan tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve dayanışma içinde iş birliğimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz.
  • Mühendislik gerektiren zorlu projelerin sorumluluğunu alarak, başarılı olmak için yetenekli personelle ve seçkin tedarikçilerle çalışırız ve bu işlerle motive oluruz.
  • Güç Elektroniği sektöründe Ar-Ge çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken, yeni teknolojilerle toplumumuza daha faydalı işler çıkararak şirketimizi sektöründe ülkemizde lider kurum haline getirmeyi amaçlamaktayız.


Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmetleri kalite yönetim sistemi şartlarına, ulusal ve uluslararası yasal şartlara uygun olarak vermeyi şirketimiz taahhüt etmektedir.