Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Güç elektroniği sektöründe sadece ülkemizde değil, dünyada da bilinen ve saygı duyulan bir firma olmak, ihracat gelirlerimizi arttırarak çalışanlarımıza ve ülkemize katma değer sağlamaktır. Sürekli geliştirdiğimiz cihazlarımızla dünyada takip edilen teknolojiler yaratmaktır. 

Misyonumuz

Güç elektroniği alanında gerek duyulan her türlü ürünü müşterilerimize güvenilir ve sürekli olarak sağlamak, satıştan sonraki hizmetlerimizle de tam olarak memnun etmektir.

 Amacımız

Sektörümüzde sözüne güvenilir, verilen işi en iyi şekilde yapmaya çalışan, çalıştığı kuruluşlarla işbirliğine önem veren, çalışanlarının katkısı ile başarının daha da artacağı bilincinde bir kuruluş olmaktır.

Yaptığımız her işte önem verdiğimiz ayrıntılar, kendimizi geliştirmek için sakınmadığımız çabalar ve simge olarak seçtiğimiz müşteri ve personel memnuniyeti, hep birlikte geliştireceğimiz yönetim sistemi içinde ele alınacaktır. Firmamız Uluslar arası ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardına göre çalışacak, her türlü yasal ve mevzuat şartlarına uyum konusunda taviz vermeyecektir.

Esis personeli, müşteri isteklerine olan yüksek duyarlılığı, ne olursa olsun bir işi zamanında bitirmek ile ilgili verdiği sözleri yerine getirme alışkanlıklarını sürekli kılacaktır. Her sevkıyatımız, bir sonraki sipariş için referans oluşturmalıdır. Çağdaş dünyanın gerektirdiği yenilikleri eklemek için okumaya, öğrenmeye, planlamaya, uygulamaya açık olacağız ve sürekli kendimizi geliştireceğiz! Mevcut ve geliştirdiğimiz yeteneklerimizi, aramıza yeni katılacak herkese aşılayacak ve öğreteceğiz

  . Müşterilerimizin her türlü uyarıları ve önerilerini dikkate alacağız.
  . Mevcut makine ve araçlarımızı verimli ve ustaca kullanacağız.
  . Öğrenmeye ve öğretmeye her zaman önem vereceğiz. 
  . Eskisinden daha fazla verdiğimiz sözlere ve taahhütlere önem vereceğiz. 
  . Hatalarımızdan ders alacağız. 
  . Yenilikleri yakından takip edeceğiz ve hem ürünlerimizi, hem de işletmemizi geliştireceğiz. 
  . Tedarikçilerimizi ve adımıza üretim yapan üreticileri kalite standardımıza uymaya davet edeceğiz, daha yüksek kalite çalışmalarını takdir edeceğiz. 
  . İşlerimizi daha verimli ve kısa sürede yapabilmek için gerekenleri yapacak, bu konuda teknolojiden kaynaklarımız ölçüsünde en iyi şekilde yararlanacağız.
  . Dürüst, güvenilir ve sürekli hizmet ve ürünler sunacağız. 
   
  Esis olarak ulaşmak istediğimiz yer, rekabetçi, öz kaynakları güçlü, organizasyon yapısı sağlam, saygın bir şirket ve kendisine güveni tam olan işine adanmış personeldir.