Servis Hizmetleri

Bakım Sözleşmesi Hizmetleri:

Bakım Sözleşmeleri, garanti süreleri dolmuş cihazların arızalanmaması için gerekli önlemleri almak ve cihazlara periyodik olarak bakım yapılarak ekonomik ömürlerini uzatmayı amaçlamaktadır.

Periyodik bakımlara rağmen cihazdan veya kullanım hatalarından dolayı cihazın arızalanması durumunda cihaza müdahale edilmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz iki türlü sözleşme bulunmaktadır.

1. Parça Dahil:

 Bu sözleşme kapsamında cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır.

 Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede kullanılacak yedek parçalar için ücret istenmeyecektir.

 Yalnız kullanıcı hatası nedeniyle oluşan arızalarda parça ücreti müşteriye aittir.

 Aküler sarf malzemeleri olduğu için bu sözleşme kapsamına girmez.

2. Parça Hariç:

 Bu sözleşme kapsamına cihazlara yıllık periyodik bakım yapılır.

 Cihazın arızalanması durumunda teknik servisimiz müdahale edecektir. Bu müdahalede sadece parça bedeli talep edilecektir.

Satış Öncesi Servis Hizmetleri

Elektriksel problem yaşayan ve bunun giderilmesi için uzman görüşüne ihtiyaç duyan müşterilerimize verdiğimiz keşif ve danışmanlık hizmetidir.

Satış grubunun yönlendirmesiyle uzman mühendis ve teknikerlerimiz tarafından problem yaşanan yerde gerekli ölçüm yapılır. Bu ölçümler sonrasında müşterinin beklentileri de göz önünde tutularak en ekonomik çözüm geliştirilir. Bu sonuçlar bir rapor halinde isteği yapan satış gurubundaki ilgiliye verilir. Bu hizmetimiz ücretsizdir.

Satış Sonrası Servis Hizmetleri

Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünler malzeme ve işçilik hatalarına karşı 24 ay firmamızın garantisi altındadır.  Garanti içi veya dışı olduğuna bakılmaksızın müşterilerimizden gelen arızalı cihazlar en kısa süre içinde onarılarak tekrar çalışır hale getirilmektedir.

Cihazın büyüklüğüne ve arızanın cinsine göre gerekirse müşteri yerinde gerekirse teknik servis istasyonumuzda cihazınızın tüm arızaları giderilir.